Медіація - це …?
передбачена законом конфіденційна процедура
можливість кожному учаснику бути почутим
простір для налагодження конструктивного спілкування
процес, де можливо почути та врахувати голос дитини у рішеннях, що її стосуються
набагато швидша, менш стресова та зазвичай дешевша процедура, ніж звернення до суду
можливість приймати рішення щодо власного життя
процедура, в якій є можливість знайти рішення, що відповідають інтересам кожної зі сторін, і тому вони виконуються добровільно та повною мірою
група ментальних вправ, яка застосовується як у духовно-релігійній, так і в оздоровчій сферах, задля досягнення особливого стану свідомості.
Медіатор в медіації - це …?
спеціально підготовлена нейтральна, незалежна, неупереджена фізична особа, яка проводить медіацію (ст. 1 Закону України «Про медіацію»)
фахівець, який весь час підвищує свій професійний рівень
спеціаліст, який керується законодавством та кодексом професійної етики медіатора
маленький, плоский предмет, який використовується для легкого та точного керування струнами музичних інструментів
Отримати послугу медіації - як?
Громадська організація «Асоціація Сімейних Медіаторів України» у грудні 2023 року розпочала реалізацію проєкту «Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості в медіації».
Проєкт передбачає проведення дослідження практики надання послуги медіації. В межах дослідження є можливість отримати послугу медіації у сімейному конфлікті (спорі) безоплатно.
Для безоплатного отримання послуги сімейної медіації в межах дослідження, необхідно заповнити форму за покликанням: https://forms.gle/F7yxHfupwyMENyLM7.
Форму також може заповнити адвокат або третя сторона, інтересів якої стосується конфлікт.
Більше інформації про можливість та умови отримання послуги можна прочитати на сайті організації: https://www.afmu.org.ua/free-mediation.
Дізнатися більше?
Про сімейну медіацію - тиць сюди.
Про АСМУ - тиць сюди.
Про проєкт - тиць сюди.
Буклет про медіацію - тиць сюди.
Буклет про роль адвоката в медіації - тиць сюди.
Буклет про врахування інтересів дитини - тиць сюди.
Залишились питання? Зв’яжіться з нами!
https://www.facebook.com/afmu.org.ua
+38 093 454 6825 (Іванна Милько)
Створення публікації здійснено у рамках проєкту «Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості медіації», який впроваджується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».
Погляди авторів, викладені у цій публікації не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.
Для врегулювання сімейного конфлікту (спору) в медіації
визначають справжні інтереси всіх у родині та
приділяють значну увагу потребам дітей
Громадська організація «Асоціація Сімейних Медіаторів України» (ГО «АСМУ») у грудні 2023 року розпочала реалізацію проєкту «Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості медіації».
Мета Проєкту:
Сприяти покращенню доступності та якості послуг із сімейної медіації, щоб забезпечити справедливе вирішення сімейних конфліктів та спорів.
Медіація - визнаний в Україні та світі ефективний спосіб врегулювання спорів та вирішення складних питань між батьками, що розлучаються.
73% батьків, що починають медіацію, приходять до спільного рішення щодо всіх або частини спірних питань.
У рамках реалізації проєкту послугу медіації у сімейному конфлікті (спорі) можна отримати безоплатно, обравши медіатора на сайті Асоціації сімейних медіаторів України.
Згідно з Керівними принципами для покращення виконання наявних рекомендацій щодо медіації у сімейних та цивільних справах Європейської комісії з ефективності правосуддя,7 грудня 2007 року, судді та правники мають ключову роль у розвитку медіації та в формуванні культури дружнього врегулювання конфліктів.
Станом на лютий 2024 року, вже близько 200 правників взяли участь у тренінгах «Медіація як спосіб врегулювання сімейних конфліктів (спорів)», які були реалізовані в межах проєкту.
Під час тренінгу учасники ознайомилися із практичними аспектами сімейної медіації (в т.ч. медіації за участю дітей, транскордонної медіації), особливостями вирішення сімейних конфліктів (спорів), процедурою сімейної медіації, важливістю та доцільністю інформування сторін про можливість звернення до медіації, а також про роль правників під час медіації та в оформленні досягнутих домовленостей.
Запрошуємо правників до участі у міжпрофесійних заходах з медіаторами - семінарах, інтервізіях та супервізіях.
Якщо ви зацікавлені, звертайтесь за електронною адресою: afmu.project@gmail.com або напишіть нам на сайті чи у соціальних мережах.
Проєкт триватиме до кінця жовтня 2024 року.
Громадська організація «Асоціація сімейних медіаторів України» — професійне об’єднання медіаторів, які практикують у сімейних конфліктах (спорах).
Заснована у 2019 році, Асоціація має на меті розвиток практики сімейної медіації в Україні, підтримку сімейних медіаторів у розвитку професіоналізму та турботу про якість послуг з сімейної медіації.
Контактна Інформація:
-
Веб-сайт: https://www.afmu.org.ua/
-
Електронна пошта: afmu.project@gmail.com
Соціальні Мережі:
-
Facebook: https://www.facebook.com/afmu.org.ua
-
Телеграм https://t.me/afmu_org
-
Instagram: afmu.org2023
Контактна інформація:
Іванна Милько, менеджерка з комунікації,
afmu.project@gmail.com чи +380934546825.
Ознайомитись з інформаційними матеріалами:
Буклети:
Медіація - можливість знайти власні кращі рішення у сімейному конфлікті
Медіація під час розлучення та врахування інтересів
Сімейна медіація, що треба знати адвокату
Створення публікації здійснено у рамках проєкту «Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості медіації», який впроваджується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».
Погляди авторів, викладені у цій публікації не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.