Як запропонувати

Як запропонувати сімейну медіацію опоненту? 

Найбільш ефективно залучення іншої сторони до медіації відбувається у випадку, якщо ініціатива щодо проведення медіації виходить від однієї із сторін, а не від медіатора. Тому, якщо Ви бажаєте врегулювати Вашу ситуацію за допомогою медіації:

  1. Особисто або в телефонному режимі повідомте іншу сторону про те, що дізнались про таку процедуру та хочете спробувати взяти у ній участь. Надайте коротку інформацію про суть та принципи медіації та запропонуйте іншій стороні більше дізнатись про процес з інтернету. 
  2. Отримайте згоду сторони на те, щоб до неї перетелефонував медіатор та детальніше розповів про суть та переваги процесу.
  3. Отримавши згоду на контакт з медіатором, оберіть медіатора, який продовжить зі стороною діалог щодо можливості її участі у процесі.

Що робити, якщо ви не спілкуєтесь?

У випадку, якщо Ви не спілкуєтесь з іншою стороною, виходом із ситуації може стати пропозиція пройти процедуру медіації, надіслана у вигляді SMS-повідомлення, повідомлення в месенджері чи електронною поштою. Проте, текст повідомлення краще попередньо узгодити з медіатором (для цього Вам необхідно перейти до наступного кроку та обрати медіатора, який при потребі може відкоригувати текст повідомлення). 

Share this Page