Засади навчання основам сімейної медіації

Асоціація Сімейних Медіаторів України та спеціальна Робоча Група Запрошуємо вас до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ 
Засад Навчання Основам Сімейної Медіації

1) Перегляньте запис вебінару з огляду Засад, що відбувся 3 квітня!

#запис_вебінару ОГЛЯД Засад Навчання Основамм Сімейної Медіації вже у скриньках тих з вас, хто реєструквався на вебінар та прямо тут!💛Дякуємо за вашу залученість до обговорення та запрошуємо до 14 квітня активно вносити ваше бачення! 👇Посилання для ваших пропозицій в коментарі

Опубліковано Асоціація Сімейних Медіаторів України Неділя, 5 квітня 2020 р.

2) 3-14 квітня вносьте ваші пропозиції та коментарі у цьому файлі

3) 22 квітня о 14:00 відбудеться Всеукраїнська онлайн конференція

Розробка вимог до спеціалізованого навчання медіаторів здійснювалася ГО «Асоціація сімейних медіаторів України» з метою забезпечення належної якості надання послуг сімейної медіації та з огляду на напрацювання значного досвіду в сфері сімейної медіації в Україні та підвищення темпів її розвитку і поширення, появою значної кількості практик медіації, збільшення інтересу до медіації в суспільстві.

Дані Засади розроблено на основі та в розвиток Основних засад навчання базовим навичкам медіатора, Національної асоціації медіаторів України від 02.09.2019 р.

Засади навчання основам сімейної медіації є погодженням принципів, умов та типових вимог (мінімального обсягу) до навчання сімейних медіаторів, які б спиралися на визнані в Європі та світі положення і забезпечували б належну компетентність медіаторів по завершенню спеціалізованого навчання оновам сімейної медіації, що грунтується на попередньо здобутому базовому рівні.

Навчання відповідно до цих Засад має завданням забезпечити особі рівень компетентності, достатній для початку практики як сімейного медіатора та продовження навчання на спеціалізованих програмах для набуття специфічних навичок сімейного медіатора з різних питань.

Запрошуємо вас: спільноту сімейних медіаторів, представників дотичних професій, громадських організацій та державних установ долучитись до Всеукраїнсьокого обговорення Засад навчання основам сімейної медіації! До зустрічі на вебінарі з огляду Засад 3 квітня!

Опубліковано Асоціація Сімейних Медіаторів України Понеділок, 30 березня 2020 р.

Завантажити документ “Засади навчання основам сімейної медіації”

Share this Page