Про Асоціацію

Асоціація Сімейних Медіаторів України – неприбуткова громадська організація, створена у січні 2019 року. Спираючись на міжнародний досвід, ГО АСМУ працює над досягненням наступних цілей:

  • забезпечення високого рівня надання послуги сімейної медіації на всій території України, шляхом акредитації та стандартизації практики і навчання сімейної медіації.
  • забезпечення сімейних медіаторів підтримкою у їхньому прагненні до розвитку та професіоналізації шляхом надання супервізійної, інтервізійної, інформаційної та іншої підтримки.
  • популяризація медіації як ефективного мирного методу врегулювання сімейних спорів. Наша велика Мрія – щоб про сімейну медіацію знав кожен українець.
  • згуртування та об’єднання зусиль сімейних медіаторів різних регіонів України з метою поширення цінностей та практики врегулювання спорів за допомогою сімейної медіації.

МІСІЯ – згуртування і підтримка сімейних медіаторів в постійному підвищенні професіоналізму для розвитку сімейної медіації в Україні та зміцнення нашого суспільства.

Share this Page